21. 04. 2018- svátek má Alexandra

Informace o trasách

Doporučené mapy
Trasy jednotlivých výletů jsou převážně vedeny po turistických, popř. cykloturistických cestách, jen výjimečně po neznačených stezkách. Vzhledem k rozsahu brožury není možné uvést přesnější itinerář,a proto doporučujeme, aby si turisté pro cesty zajistili některou z následujících map: Podyjí – Thayatal (velká cykloturistická mapa s průvodcem 1:75 000 a 1:40 000 – NP Podyjí), Znojemsko – Retzerland (cykloturistická mapa 1:100 000), Podyjí (turistická mapa 1:50 000 – pro pěší turistiku), Znojemské Podyjí na kole i pěšky (mapový atlas s turistickým průvodcem).

Občerstvení
V textu jsou uváděna jen zařízení, kde se podává jídlo a některá další zajímavá pohostinství, při jejich větším počtu v jednom místě byl proveden výběr podle doporučení místních občanů. Takřka v každé obci je v provozu pohostinství, kde je možné zakoupit nápoje. Bývá však obvykle otevřeno mimo víkend jen v odpoledních a večerních hodinách. Neuvádíme restaurace a hotely v Rakousku.

Upozornění
V textu uváděná dvojciferná čísla znamenají odkaz na turistické, kulturní a další zajímavosti, jejichž abecední seznam je uveden v bloku po trasách.

PARTNEŘI

Město Znojmo
Jihomoravský kraj
IT Consulting CZ Znojemský týden
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem
a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu
© 2018 - Provozovatel: Agentura Bravissimo, Znojmo

SEO webu sledují SEO nástroje.cz
REKLAMA
Jevisovice
REKLAMA
Shop & Fun
Facebook
Facebook
Kam na oběd?